BACC45FS22-19S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-19S6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19 POS GOLD CRMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-19S6
Tau Wae BACC45FS22-19S6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19 POS GOLD CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1040 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS22-19S6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FS22-19S6
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19 POS GOLD CRMP