BACC45FS22-19P7H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-19P7H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS22-19P7H.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-19P7H
Tau Wae BACC45FS22-19P7H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1904 pcs Pepa Raraunga BACC45FS22-19P7H.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS22-19P7H Whakatakotoranga 7
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS22-19P6H
BACC45FS22-19P6H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 2020 pcs
Tikiake: BACC45FS22-19P6H.pdf
RFQ
BACC45FS22-19P9
BACC45FS22-19P9
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19 POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1332 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FS22-19P7
BACC45FS22-19P7
Tikiake:
BACC45FS22-19P
BACC45FS22-19P
Kaihanga: Bel