BACC45FS22-19P10H
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-19P10H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS22-19P10H.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-19P10H
Tau Wae BACC45FS22-19P10H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1693 pcs Pepa Raraunga BACC45FS22-19P10H.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS22-19P10H Whakatakotoranga 10
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS22-19P6
BACC45FS22-19P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake: BACC45FS22-19P6.pdf
RFQ
BACC45FS22-19P
BACC45FS22-19P
Kaihanga: Bel