BACC45FS22-12S6H
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-12S6H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS22-12S6H.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-12S6H
Tau Wae BACC45FS22-12S6H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1461 pcs Pepa Raraunga BACC45FS22-12S6H.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-12
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS22-12S6H Whakatakotoranga 6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS22-12S
BACC45FS22-12S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP