BACC45FS22-12S10
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS22-12S10
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS22-12S10.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 695 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 695 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS22-12S10
Tau Wae BACC45FS22-12S10 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 695 pcs Pepa Raraunga BACC45FS22-12S10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-12 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS22-12S10
Whakatakotoranga 10 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS22-12S7H
BACC45FS22-12S7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1535 pcs
Tikiake: BACC45FS22-12S7H.pdf
RFQ
BACC45FS22-12P8H
BACC45FS22-12P8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1427 pcs
Tikiake: BACC45FS22-12P8H.pdf
RFQ
BACC45FS22-12S
BACC45FS22-12S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 759 pcs
Tikiake: BACC45FS22-12S.pdf
BACC45FS22-12S6H
BACC45FS22-12S6H
Tikiake: BACC45FS22-12S6H.pdf
BACC45FS22-12P9H
BACC45FS22-12P9H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 12POS STR
Tikiake:
BACC45FS22-12S10H
BACC45FS22-12S10H