BACC45FS18-11P6
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS18-11P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS18-11P6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 283 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS18-11P6
Tau Wae BACC45FS18-11P6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 283 pcs Pepa Raraunga BACC45FS18-11P6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS18-11P6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 (1 + 10 Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.902" (22.91mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS18-11P8
BACC45FS18-11P8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 281 pcs
Tikiake: BACC45FS18-11P8.pdf
RFQ
BACC45FS18-11P7
BACC45FS18-11P7
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 281 pcs
Tikiake: BACC45FS18-11P7.pdf
RFQ
BACC45FS18-11P6H
BACC45FS18-11P6H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1816 pcs
Tikiake: BACC45FS18-11P6H.pdf
BACC45FS16C10S6
BACC45FS16C10S6
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1498 pcs
Tikiake: BACC45FS16C10S6.pdf
BACC45FS18-11P8H
BACC45FS18-11P8H
Tikiake: BACC45FS18-11P8H.pdf
BACC45FS18-11P
BACC45FS18-11P