BACC45FS16C10S6
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16C10S6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS16C10S6.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16C10S6
Tau Wae BACC45FS16C10S6 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1498 pcs Pepa Raraunga BACC45FS16C10S6.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-10 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS16C10S6
Whakatakotoranga 6 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 10 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.769" (19.53mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS16-24S9
BACC45FS16-24S9
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1386 pcs
Tikiake: BACC45FS16-24S9.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S8H
BACC45FS16-24S8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE