BACC45FS16-24S8
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16-24S8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS16-24S8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16-24S8
Tau Wae BACC45FS16-24S8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1518 pcs Pepa Raraunga BACC45FS16-24S8.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS16-24S8
Whakatakotoranga 8 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.769" (19.53mm) Rauemi Backshell, Pae -