BACC45FS16-24S7
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS16-24S7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FS16-24S7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS16-24S7
Tau Wae BACC45FS16-24S7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1377 pcs Pepa Raraunga BACC45FS16-24S7.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS16-24S7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 0.769" (19.53mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FS16-24P9H
BACC45FS16-24P9H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 2507 pcs
Tikiake: BACC45FS16-24P9H.pdf
RFQ
BACC45FS16-24PH
BACC45FS16-24PH
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 3034 pcs
Tikiake: BACC45FS16-24PH.pdf
RFQ
BACC45FS16-24S7H
BACC45FS16-24S7H
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Tikiake: BACC45FS16-24S7H.pdf
BACC45FS16-24S6
BACC45FS16-24S6
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Tikiake: BACC45FS16-24S6.pdf
BACC45FS16-24SH
BACC45FS16-24SH
Tikiake: BACC45FS16-24SH.pdf
BACC45FS16-24S
BACC45FS16-24S