BACC45FS12-12P8
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS12-12P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.BACC45FS12-12P8.pdf2.BACC45FS12-12P8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS12-12P8
Tau Wae BACC45FS12-12P8 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2541 pcs Pepa Raraunga 1.BACC45FS12-12P8.pdf2.BACC45FS12-12P8.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-12 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FS12-12P8
Whakatakotoranga 8 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 12 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Sealed
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau 0.580" (14.73mm)