BACC45FS12-12P6H
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FS12-12P6H
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE
Ngā Rauemi: BACC45FS12-12P6H.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FS12-12P6H
Tau Wae BACC45FS12-12P6H Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3699 pcs Pepa Raraunga BACC45FS12-12P6H.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-12
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FS12-12P6H Whakatakotoranga 6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.078" (27.38mm)