BACC45FN22-19P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN22-19P6
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN22-19P6
Tau Wae BACC45FN22-19P6 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1657 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN22-19P6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FN22-19P6
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea 6 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN22-19P7
BACC45FN22-19P7
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1444 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN22-19P
BACC45FN22-19P
I roto i te taonga: 1370 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN22-19P8
BACC45FN22-19P8
BACC45FN22-19P6H
BACC45FN22-19P6H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS FLANGE