BACC45FN22-19P10
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN22-19P10
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN22-19P10
Tau Wae BACC45FN22-19P10 Kaihanga Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1686 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Sealed
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Anodized
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN22-19P10
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga BACC45FN22-19P10
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19 POS GOLD CRIMP
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea 10 Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN22-19P6H
BACC45FN22-19P6H
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS FLANGE
I roto i te taonga: 2271 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN22-19P10H
BACC45FN22-19P10H