BACC45FN14B15SH
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN14B15SH
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Ngā Rauemi: BACC45FN14B15SH.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN14B15SH
Tau Wae BACC45FN14B15SH Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1456 pcs Pepa Raraunga BACC45FN14B15SH.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 14-15
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CBACC45FN14B15SH Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 15 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga -
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN14A7P7H
BACC45FN14A7P7H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MT
I roto i te taonga: 2178 pcs
Tikiake: BACC45FN14A7P7H.pdf
RFQ
BACC45FN14C7S
BACC45FN14C7S
Kaihanga: Cinch Connectivity Solutions
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7 POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2231 pcs
Tikiake:
RFQ
BACC45FN14B15S
BACC45FN14B15S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP