BACC45FN14B15S
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN14B15S
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: BACC45FN14B15S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 975 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN14B15S
Tau Wae BACC45FN14B15S Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 975 pcs Pepa Raraunga BACC45FN14B15S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN14B15S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga Cable Clamp
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN14A7S
BACC45FN14A7S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1682 pcs
Tikiake: BACC45FN14A7S.pdf
RFQ
BACC45FN14B12S
BACC45FN14B12S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1057 pcs
Tikiake: BACC45FN14B12S.pdf
RFQ
BACC45FN14B15SH
BACC45FN14B15SH
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT