BACC45FN12-3P8
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN12-3P8
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 3C 3#16 P BY RECP WC
Ngā Rauemi: BACC45FN12-3P8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN12-3P8
Tau Wae BACC45FN12-3P8 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 3609 pcs Pepa Raraunga BACC45FN12-3P8.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN12-3P8
Whakatakotoranga 8 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN12-12SH
BACC45FN12-12SH
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
I roto i te taonga: 3881 pcs
Tikiake: BACC45FN12-12SH.pdf
RFQ
BACC45FN12-3S10
BACC45FN12-3S10
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2479 pcs
Tikiake: BACC45FN12-3S10.pdf
RFQ
BACC45FN12-3P8H
BACC45FN12-3P8H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MT