BACC45FN12-3P10
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC45FN12-3P10
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua 26500 3C 3#16 P BY RECP WC
Ngā Rauemi: BACC45FN12-3P10.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC45FN12-3P10
Tau Wae BACC45FN12-3P10 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 2790 pcs Pepa Raraunga BACC45FN12-3P10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Anodized Raupapa MIL-DTL-26500, BACC45
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CBACC45FN12-3P10
Whakatakotoranga 10 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 3 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Sealed Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC45FN12-12S8H
BACC45FN12-12S8H
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
I roto i te taonga: 3860 pcs
Tikiake: BACC45FN12-12S8H.pdf
RFQ
BACC45FN12-12SH
BACC45FN12-12SH
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 3881 pcs
Tikiake: BACC45FN12-12SH.pdf
RFQ
BACC45FN12-3P10H
BACC45FN12-3P10H
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MT