ABC275-1T58L
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC275-1T58L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 58V 160W
Ngā Rauemi: ABC275-1T58L.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 703 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC275-1T58L
Tau Wae ABC275-1T58L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 58V 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 703 pcs Pepa Raraunga ABC275-1T58L.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 58V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm)
Raupapa ABC275 Mana (Watts) 160W (275W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 2.76A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.76A Whakaaetanga CE