ABC275-1058L
BelBel
ABC275-1058L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC275-1058L
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 58V 160/275W
Ngā Rauemi: ABC275-1058L.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 831 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC275-1058L
Tau Wae ABC275-1058L Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 58V 160/275W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 831 pcs Pepa Raraunga ABC275-1058L.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 58V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Raupapa ABC275 Mana (Watts) 160W (275W Forced Air)
Ētahi Ingoa 179-2954 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 2.76A 80 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.76A