48IMR6-05-2
Hua Hua
Tau Wae: 48IMR6-05-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 6W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 48IMR6-05-2
Tau Wae 48IMR6-05-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5546 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.00" L x 2.00" W x 0.48" H (50.8mm x 50.8mm x 12.2mm)
Raupapa IMR Mana (Watts) 6W
Packaging Bulk Paa / Case 5-DIP Module
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Nga tono ITE (Commercial)