48IMR40-24-2
Hua Hua
Tau Wae: 48IMR40-24-2
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 40W
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 48IMR40-24-2
Tau Wae 48IMR40-24-2 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 3.94" L x 2.75" W x 0.90" H (100.0mm x 70.0mm x 23.0mm)
Raupapa IMR40 Mana (Watts) 40W
Packaging Bulk Paa / Case 7-DIP Module
Tae Mahi -10°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OCP, SCP
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2A 36V - 72V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Nga tono ITE (Commercial)