24Q2660-2R
BelBel
24Q2660-2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24Q2660-2R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 2X24V 106W
Ngā Rauemi: 24Q2660-2R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24Q2660-2R
Tau Wae 24Q2660-2R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 2X24V 106W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5394 pcs Pepa Raraunga 24Q2660-2R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Input (Min) 16V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.46" L x 4.37" W x 0.78" H (164.0mm x 111.0mm x 19.8mm)
Raupapa Melcher Q Mana (Watts) 106W
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
He pai 88% Nama - Whakaputa (Max) 2.2A, 2.2A
Whakaaetanga CE, cULus, EN Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 24V 240W