RPM30-2415DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM30-2415DEW/N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RPM30-2415DEW/N
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Ngā Rauemi: RPM30-2415DEW/N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 827 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RPM30-2415DEW/N
Tau Wae RPM30-2415DEW/N Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 827 pcs Pepa Raraunga RPM30-2415DEW/N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 -
Momotuhi - Input (Min) 9.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Rahi / Rahi 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Raupapa POWERLINE Power Modules Mana (Watts) 30W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 30900132
RPM302415DEW/N
Tae Mahi - Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai - Nama - Whakaputa (Max) -
Whakaaetanga - Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RPM30-243.3SE
RPM30-243.3SE
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 30W
I roto i te taonga: 1090 pcs
Tikiake: RPM30-243.3SE.pdf
RFQ
RPM30-2415DEW
RPM30-2415DEW
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER +/-15V 30W