0ZRB0300FF2B
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRB0300FF2B
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Ngā Rauemi: 0ZRB0300FF2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRB0300FF2B
Tau Wae 0ZRB0300FF2B Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 418006 pcs Pepa Raraunga 0ZRB0300FF2B.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 10.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Raupapa 0ZRB
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.681" (17.30mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 3A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 6A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A