0ZRB0185FF1E
BelBel
0ZRB0185FF1E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ZRB0185FF1E
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: 0ZRB0185FF1E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ZRB0185FF1E
Tau Wae 0ZRB0185FF1E Kaihanga Bel
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 513316 pcs Pepa Raraunga 0ZRB0185FF1E.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8.7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Raupapa 0ZRB
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 90 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 507-1319
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.618" (15.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, TUV