0ADAC0200-BE
BelBel
0ADAC0200-BE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADAC0200-BE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 0.2A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0ADAC0200-BE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADAC0200-BE
Tau Wae 0ADAC0200-BE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERM 0.2A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75644 pcs Pepa Raraunga 0ADAC0200-BE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Raupapa 0ADAC
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 507-2196
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.003
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 3.9 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -