0ADAC1600-BE
BelBel
0ADAC1600-BE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0ADAC1600-BE
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 1.6A 600VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0ADAC1600-BE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0ADAC1600-BE
Tau Wae 0ADAC1600-BE Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE CERM 1.6A 600VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74244 pcs Pepa Raraunga 0ADAC1600-BE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) Raupapa 0ADAC
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 507-2203
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.89
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.16 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -