0679L0750-01
BelBel
0679L0750-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0679L0750-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0679L0750-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0679L0750-01
Tau Wae 0679L0750-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 359870 pcs Pepa Raraunga 0679L0750-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Raupapa 0679L
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2410 (6125 Metric) Ētahi Ingoa 507-1964-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.26
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.14 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga cURus