0679L0375-05
BelBel
0679L0375-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0679L0375-05
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 375MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0679L0375-05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0679L0375-05
Tau Wae 0679L0375-05 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 375MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421526 pcs Pepa Raraunga 0679L0375-05.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Raupapa 0679L
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2410 (6125 Metric) Ētahi Ingoa 507-1982-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.04
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.33 Ohms
Whakatauranga onamata 375mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga cURus