0679H0375-05
BelBel
0679H0375-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0679H0375-05
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
Ngā Rauemi: 0679H0375-05.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0679H0375-05
Tau Wae 0679H0375-05 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 464902 pcs Pepa Raraunga 0679H0375-05.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Raupapa 0679H
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2410 (6125 Metric) Ētahi Ingoa 507-2042-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.04
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.33 Ohms
Whakatauranga onamata 375mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 100A DC Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD
I roto i te taonga: 5398 pcs
Tikiake: 0679558001.pdf
RFQ
0679H0630-05
0679H0630-05
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 630MA 350VAC 72VDC
I roto i te taonga: 300362 pcs
Tikiake: 0679H0630-05.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 350VAC 72VDC
Tikiake: 0679H0500-05.pdf
Whakaahuatanga: MINI-FIT CONN FEMALE HEADER 3POS