0679H0375-01
BelBel
0679H0375-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0679H0375-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
Ngā Rauemi: 0679H0375-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0679H0375-01
Tau Wae 0679H0375-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310496 pcs Pepa Raraunga 0679H0375-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.100" W x 0.110" H (6.10mm x 2.54mm x 2.79mm) Raupapa 0679H
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2410 (6125 Metric) Ētahi Ingoa 507-2022-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.04
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.33 Ohms
Whakatauranga onamata 375mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 100A DC Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0679H0375-05
0679H0375-05
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 375MA 350VAC 72VDC
I roto i te taonga: 464902 pcs
Tikiake: 0679H0375-05.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 350VAC 72VDC
I roto i te taonga: 395019 pcs
Tikiake: 0679H0500-01.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MINI-FIT CONN FEMALE HEADER 3POS
Tikiake: 0679690001.pdf
Whakaahuatanga: FEED THROUGH TYPE COVER FOR SATA
Tikiake: 0679260841.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 750MA 350VAC 72VDC