PFC375-4201F
Bel Power SolutionsBel Power Solutions
PFC375-4201F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFC375-4201F
Kaihanga / Waitohu: Bel Power Solutions
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 106 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFC375-4201F
Tau Wae PFC375-4201F Kaihanga Bel Power Solutions
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Mahi 375W Putanga - Whakaputa 4 15V
Putanga - Whakaputa 3 5V Putanga - Mahi 2 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa PFC375
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Mana (Watts) - Per Port Yes
Whirihoranga Whakaputa 4 Ētahi Ingoa PFC375-4201F-ND
PFC3754201F
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating) Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga PFC375-4201F
Raina Raina 68% Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
Ngā Tohu Hua 10A, 10A, 4A, 4A Whakaahua nui Enclosed AC DC Converter 4 Output 24V 5V 15V 15V 10A, 10A, 4A, 4A 85 ~ 264 VAC Input
He pai 15V Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 24V 5V 2X15V 375W
I teie nei - Breakover 2.6kV (2600V) Whakaaetanga CE