93PR20LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 93PR20LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 20 OHM 1W PC PIN TOP ADJ
Ngā Rauemi: 93PR20LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 93PR20LF
Tau Wae 93PR20LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 20 OHM 1W PC PIN TOP ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42119 pcs Pepa Raraunga 93PR20LF.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Round - 0.500" Dia x 0.250" H (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa 93 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 20 Ohms Mana (Watts) 1W
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment