93PR200LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
93PR200LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 93PR200LF
Kaihanga / Waitohu: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 93PR200LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 93PR200LF
Tau Wae 93PR200LF Kaihanga BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 1W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71295 pcs Pepa Raraunga 93PR200LF.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Round - 0.500" Dia x 0.250" H (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa 93 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 987-1706
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment