BPL7-12-T2
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BPL7-12-T2
Kaihanga / Waitohu: B B Battery
Whakaahuatanga hua BATTERY LEAD ACID 12V 7AH
Ngā Rauemi: 1.BPL7-12-T2.pdf2.BPL7-12-T2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto te arataki / Kaore e tika ana
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BPL7-12-T2
Tau Wae BPL7-12-T2 Kaihanga B B Battery
Whakaahuatanga BATTERY LEAD ACID 12V 7AH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto te arataki / Kaore e tika ana
He Rahinga Kei te wātea 2344 pcs Pepa Raraunga 1.BPL7-12-T2.pdf2.BPL7-12-T2.pdf
Taumaha 2600g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Spade, .250" (6.3mm) Tae Whakaaetanga Paerewa -
Tae Tika Tae - Rahi / Rahi 6.00" L x 2.62" W x 3.72" H (152.5mm x 66.5mm x 94.5mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa BPL
Ētahi Ingoa BPL7-12T2 Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / Not applicable Te Whakatau Whakatau 20Hr
Whakaahuatanga Taipitopito 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 7Ah Te kaha 7Ah