BPL40-12-B2
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BPL40-12-B2
Kaihanga / Waitohu: B B Battery
Whakaahuatanga hua BATTERY LEAD ACID 12V 40AH
Ngā Rauemi: 1.BPL40-12-B2.pdf2.BPL40-12-B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto te arataki / Kaore e tika ana
Waehere Stock 536 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 536 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BPL40-12-B2
Tau Wae BPL40-12-B2 Kaihanga B B Battery
Whakaahuatanga BATTERY LEAD ACID 12V 40AH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto te arataki / Kaore e tika ana
He Rahinga Kei te wātea 536 pcs Pepa Raraunga 1.BPL40-12-B2.pdf2.BPL40-12-B2.pdf
Taumaha 14500g Putanga - Kua tohua 12V
Kāhua Whakamutunga Nut and Bolt, M5 Tae Whakaaetanga Paerewa -
Tae Tika Tae - Rahi / Rahi 7.81" L x 6.56" W x 6.79" H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm)
Mōhiohio Shipping - Raupapa BPL
Ētahi Ingoa BPL40-12B2 Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / Not applicable Te Whakatau Whakatau 20Hr
Whakaahuatanga Taipitopito 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 40Ah Te kaha 40Ah