MW153KB1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MW153KB1203F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER
Ngā Rauemi: 1.MW153KB1203F01.pdf2.MW153KB1203F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MW153KB1203F01
Tau Wae MW153KB1203F01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 3536 pcs Pepa Raraunga 1.MW153KB1203F01.pdf2.MW153KB1203F01.pdf
Putanga - Whakaputa 12V Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Rahi / Rahi - Raupapa MW153KB (25-40W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 41W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi 0°C ~ 40°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 500mW (Max)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito 12V 41W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.4A Raina Rita 59" (1.50m)