MW116KA2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW116KA2403F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MW116KA2403F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Ngā Rauemi: 1.MW116KA2403F01.pdf2.MW116KA2403F01.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MW116KA2403F01
Tau Wae MW116KA2403F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4997 pcs Pepa Raraunga 1.MW116KA2403F01.pdf2.MW116KA2403F01.pdf
Taumaha 0.813 lb (368.77g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 5.08" L x 3.05" W x 1.67" H (129.0mm x 77.0mm x 40.0mm)
Raupapa MW116 (60-90W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 90W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Momo Input Cord (Sold Separately) Hononga Whakauru IEC 320-C14
Puka Desktop (Class I) He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 3.75A
Raina Rita 72" (1.83m) Whakaaetanga CE