ME90A2402F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A2402F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME90A2402F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Ngā Rauemi: 1.ME90A2402F01.pdf2.ME90A2402F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME90A2402F01
Tau Wae ME90A2402F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2136 pcs Pepa Raraunga 1.ME90A2402F01.pdf2.ME90A2402F01.pdf
Putanga - Whakaputa 24V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) Raupapa ME90 (90W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 90W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.75A Raina Rita 59" (1.50m)