ME90A1823F02
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME90A1823F02
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Ngā Rauemi: 1.ME90A1823F02.pdf2.ME90A1823F02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME90A1823F02
Tau Wae ME90A1823F02 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1524 pcs Pepa Raraunga 1.ME90A1823F02.pdf2.ME90A1823F02.pdf
Taumaha 1.323 lb (600.0g) Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC Rahi / Rahi 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm)
Raupapa ME90 (90W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 90W Ko te poari -
Hononga Whakaputa DIN, 8 Pin Ētahi Ingoa 271-3053
Tae Mahi -20°C ~ 50°C (With Derating) Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 18V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Raina Rita 45.3" (1.15m)