ME60A0551N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A0551N01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME60A0551N01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 35W
Ngā Rauemi: 1.ME60A0551N01.pdf2.ME60A0551N01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME60A0551N01
Tau Wae ME60A0551N01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 35W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2946 pcs Pepa Raraunga 1.ME60A0551N01.pdf2.ME60A0551N01.pdf
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.9mm x 32.5mm) Raupapa ME60 (60W)
Whakamahia te Rohe International Mana (Watts) 35W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C8 Puka Desktop (Class II)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 5V 35W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 7A Raina Rita 45.3" (1.15m)