ME60A0551F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A0551F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME60A0551F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER
Ngā Rauemi: 1.ME60A0551F01.pdf2.ME60A0551F01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME60A0551F01
Tau Wae ME60A0551F01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 3041 pcs Pepa Raraunga 1.ME60A0551F01.pdf2.ME60A0551F01.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Raupapa ME60 (60W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 35W Ko te poari -
Hononga Whakaputa Rectangular, 6 Position Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 210mW (Max) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 5V 35W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 7A Raina Rita 45.3" (1.15m)