ME40A1802F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A1802F01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME40A1802F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Ngā Rauemi: 1.ME40A1802F01.pdf2.ME40A1802F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME40A1802F01
Tau Wae ME40A1802F01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4543 pcs Pepa Raraunga 1.ME40A1802F01.pdf2.ME40A1802F01.pdf
Taumaha 0.551 lb (249.93g) Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Raupapa ME40 (40W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 40W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Puka Desktop (Class I) He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 18V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 2.22A