ME40A1802B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A1802B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME40A1802B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W
Ngā Rauemi: 1.ME40A1802B01.pdf2.ME40A1802B01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME40A1802B01
Tau Wae ME40A1802B01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 40W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3745 pcs Pepa Raraunga 1.ME40A1802B01.pdf2.ME40A1802B01.pdf
Taumaha 0.551 lb (249.93g) Putanga - Whakaputa 18V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Raupapa ME40 (40W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 40W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 18V 40W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nama - Whakaputa (Max) 2.22A