GPMP600-36D
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPMP600-36D
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 900W
Ngā Rauemi: GPMP600-36D.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPMP600-36D
Tau Wae GPMP600-36D Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 900W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga GPMP600-36D.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 12.38" L x 4.85" W x 2.48" H (314.5mm x 123.2mm x 63.0mm)
Raupapa GPMP Mana (Watts) 900W
Ētahi Ingoa 271-2238
GPMP600-36
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 17A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 17A