GPMP600-24
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPMP600-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPMP600-24
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 900W
Ngā Rauemi: GPMP600-24.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPMP600-24
Tau Wae GPMP600-24 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 900W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 5924 pcs Pepa Raraunga GPMP600-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 12.38" L x 4.85" W x 2.48" H (314.5mm x 123.2mm x 63.0mm)
Raupapa GPMP Mana (Watts) 900W
Ētahi Ingoa 271-2236 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Whakaaetanga - Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPM80EG
GPM80EG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
I roto i te taonga: 5999 pcs
Tikiake: GPM80EG.pdf
RFQ
GPM80E
GPM80E
Kaihanga: Ault / SL Power
I roto i te taonga: 5651 pcs
Tikiake: GPM80E.pdf
RFQ
GPM80P
GPM80P
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 24V -12V 12V 80W
Tikiake: GPM80P.pdf
GPMP700-48
GPMP700-48
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 900W
Tikiake: GPMP700-48.pdf
GPM80D
GPM80D
Tikiake: GPM80D.pdf
GPM80CG
GPM80CG
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V 12V -15V 15V 80W
Tikiake: GPM80CG.pdf
GPMP600-24G
GPMP600-24G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 900W
Tikiake: GPMP600-24G.pdf
GPMP600-36D
GPMP600-36D
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 900W