GPM40-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM40-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM40-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua POWER SUPPLY AC/DC
Ngā Rauemi: GPM40-12G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 960 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM40-12G
Tau Wae GPM40-12G Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 960 pcs Pepa Raraunga GPM40-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm) Raupapa GPM40
Mana (Watts) 40W (50W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPM40-5
GPM40-5
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 40W