GPM225-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM225-28
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 175W
Ngā Rauemi: GPM225-28.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM225-28
Tau Wae GPM225-28 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5239 pcs Pepa Raraunga GPM225-28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa GPM225
Mana (Watts) 175W (225W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A