GPM140-15
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM140-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM140-15
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 140W
Ngā Rauemi: GPM140-15.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM140-15
Tau Wae GPM140-15 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 140W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4552 pcs Pepa Raraunga GPM140-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm) Raupapa GPM140
Mana (Watts) 140W (160W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 65%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 9.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9.3A