GPM130DG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM130DG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPM130DG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER
Ngā Rauemi: GPM130DG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPM130DG
Tau Wae GPM130DG Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 4275 pcs Pepa Raraunga GPM130DG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 12V Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 8.50" L x 4.50" W x 2.00" H (215.9mm x 114.3mm x 50.8mm) Raupapa GPM130
Mana (Watts) 100W (130W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 4 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 70% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V -12V 12V 16A, 3.5A, 1.2A, 1.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A, 3.5A, 1.2A, 1.2A Whakaaetanga CE